Karietų nuoma

Paslaugos aprašymas

Trukmė

Kaina

PastabosLaisvalaikio karietos nuoma.
Pasivažinėjimas po apylinkes

1 val.


90€
Ši paslauga labiausiai tinka žmonėms, kurie niekaip nesiryžta sėstis į balną.  Karieta gali važiuoti iki 10 žmonių, todėl tai puiki galimybė šeimai ar draugų kompanijai puikiai praleisti laiką gamtoje. Atvykus sutartu laiku, jūsų laukia kelionei paruošta karieta. Nuo trečios karietos nuomos valandos, nuomos kaina yra  70 eurai už valandą.
3 val.250€

Laisvalaikio karietos nuoma, 
Jūsų pageidaujamoje vietoje.
1 val.350€ + transportavimo išlaidosArtėja vestuvės ar krikštynos, mergvakaris ar bernvakaris, gimtadienis ar šiaip jums reikšminga šventė – su žirgais ir karieta atvykstame į bet kurią Lietuvos vietą. Karieta gali važiuoti iki 10 žmonių. Nuo antros karietos nuomos valandos, nuomos kaina yra 90 eurai už valandą.
2 val.440€ + transportavimo išlaidos

Šventinės karietos nuoma,
Jūsų pageidaujamoje vietoje.
1 val.400€ + transportavimo išlaidosJūsų ypatingai šventei siūlome, elegantišką, įspūdingą, senovinio stiliaus karietą, kinkytą energingais, nuostabaus grožio, fryzų veislės žirgais. Atvykstame į bet kurią Lietuvos vietą. Nuo antros karietos nuomos valandos, nuomos kaina yra 120 eurų už valandą.
2 val.520€ + transportavimo išlaidos


Turistinis žygis laisvalaikio karieta.


6 val.


390€
Tai nuostabi pramoga nemokantiems joti. Kelionė – Nevėžio upės pakrante. Žygio pusiaukelėje – poilsis, maudynės, savi užkandžiai. Tai puiki galimybė atšvęsti gimtadienį, pabūti nuostabioje gamtoje draugų, bendradarbių ar šeimos rate, pajausti tą klajoklių dvasią, su kuria prieš kelis šimtus metų keliaudavo žmonės. Karieta gali važiuoti iki 10 žmonių.

Pastabos:

  • Kelionės maršrutas derinamas pagal laiką, kuriam yra išsinuomota karieta.
  • Maksimali karietos nuoma į dieną yra šešios valandos su vienos valandos poilsiu žirgams.·
  • Atvykstame į bet kurią Lietuvos vietą.
  • Priimami individualūs užsakymai. 
  • Prieš atvykstant prašome skambinti ir susitarti, tel. 8 687 23663.