Pasijodinėjimas

Paslaugos aprašymas Trukmė Kaina Pastabos
Pasijodinėjimas žirgu, prižiūrint instruktoriui (žirgas vedamas arba eina ratu pririštas už kordo) 1 val. 20€ Paslauga labiausiai tinka žmogui, draugų kompanijai, ar net visai šeimai, kurie nori smagiai praleisti laiką, išbandyti jojimą ant žirgo, pasifotografuoti, pabūti gamtoje. 

Pasijodinėjimas žirgu savarankiškai žirgyno teritorijoje (jojimo aikštėje)

1 val.

20€

Turintiems jojimo pagrindus. Atvykusiam sutartu laiku yra paruošiamas ir pabalnojamas žirgas. Jei kyla sunkumų ir klausimų jojimo metu, instruktorius visuomet padės ir patars. Privaloma laikytis instruktoriaus nurodymų dėl žirgo valdymo, darbo krūvio, elgesio su žirgu. Susitarus, kartu su instruktoriumi,  yra galimybė išjoti pajodinėti po apylinkes. 

Žirgo nuoma, Jūsų pageidaujamoje vietoje.

1 val/1 žirgas 95€ + transportavimo išlaidos Artėja vestuvės ar krikštynos, mergvakaris ar bernvakaris, gimtadienis ar šiaip jums reikšminga šventė – su žirgais atvykstame į bet kurią Lietuvos vietą.
Nuo antros žirgo nuomos valandos, nuomos kaina yra 30 eurų už valandą.
2 val/1 žirgas 125€ + transportavimo išlaidos

Turistinis žygis

6 val.

45€ /asmeniui

Tik mokantiems joti. Tai šešių valandų žygis į gamtą, į Krekenavos nacionalinį parką. Kelionė – Nevėžio upės pakrante. Žygio pusiaukelėje – stovyklavietė su maudykle. Poilsis, maudynės, savi užkandžiai. Turistinis žygis organizuojamas mažiausiai 4-6 raiteliams.
Nemokantiems joti, galime pasiūlyti turistinį žygį karieta.

Pastaba: Vaikams ir jaunimui iki 18 m. būtinas nors vieno iš vaiko tėvų rašytinis leidimas.

  • Prieš atvykstant prašome skambinti ir susitarti, tel. 8 687 23663.